Žádejte na naší pobočce

Nebo vyplňte online zde:

https://cbw.to/1r5qv3

 

Co je to Cashback karta?

Mezinárodní věrnostní cashback karta je univerzální přenosná věrnostní karta platná ve více než 70 000 obchodech po celém světě. V České republice ji pak využijete ve více než 2 300 obchodech a jejich počet neustále roste.

Věrnostní karta je zcela bezplatná.

Více informací:

http://cbkarta.eu/

 

Kde platí?

Kromě naší pobočky KNauto Husova 34 nový bor platí také:

Taxi Bohemia Nový Bor

Autoservis PNEUVAN

Pizzařství.cz Skalice u České Lípy

Dančiny Dobroty v ZPA Nový Bor

Gusto Kebab nový bor u náměstí

Happy Dog - Chovatelské potřeby

Imperial Music Club

Broušení Skla 

KB expert - všechny pobočky

Auto servis Fogl

Haf Haf shop

a dalších stovky obchodů

Jak karta funguje?

Velice jednoduše. V kamenných obchodech kartu jednoduše předložte při placení u pokladny, kde vám obchodník nákup na kartu načte. Při nákupu v online obchodech se nejprve přihlaste svými přihlašovacími údaji do vaší online administrace a přejděte do zvoleného online obchodu odtud. Poté již proveďte nákup jako obvykle, systém si sám spojí váš nákup s věrnostním programem.

 

Co získám?

Věrnostní program cashback karty je velmi štědrý. Za každý nákup získáváte desítky procent z vaší útraty zpět, a to dvěmi způsoby:

  • v nákupních bodech, směnitelných za další velké slevy, výhody a zboží (třeba i dovolenou) zdarma
  • cashback tedy peníze zpět na váš bankovní účet ve výši až 5%

Obě výhody jsou shromažďovány z nákupů u všech obchodníků, nepotřebujete tedy již v každém obchodě jinou věrnostní kartu. Šetříme tak Vaši peněženku hned dvakrát - vracíme peníze zpět a místo desítek věrnostních karet vám postačí naše jedna.

 

Kde kartu využiji?

Univerzální věrnostní kartu využijete samozřejmě při nákupu v našem internetovém obchodu, ale také u dalších více než 70 000 obchodníků po celém světě. U nás pak konkrétně například také při nákupech na AliExpress.com, Booking.com, Baťa.cz, Mall.cz, Kasa.cz, Deichmann.cz, Damejidlo.cz, Rohlik.cz a dalších více než 100 online obchodech. Narozdíl od jiných programů pak stejným způsobem sbíráte výhody i ve více než 2200 kamenných prodejnách napříč všemi odvětvími. Kompletní seznam všech provozoven najdete na Vaší osobní webové stránce, kterou získáváte také zdarma v okamžiku registrace do věrnostního programu.

 

Více k nákupním bodům

Nákupní body, tzv. Shopping Points (označované jako SP) jsou jednou z odměn univerzálního cashback programu. Průměrně při nákupu s kartou u obchodníků zapojených do cashback programu získáte 0,01 SP za každých 15 Kč nákupu, u nás pak konkrétně získáte 0,01 SP za každých zaplacených 12,8 Kč. Jeden Shopping Point tedy u nás nasbíráte za nákup v souhrnné hodnotě 1280 Kč.

K čemu body slouží?

Shopping Points můžete vyměnit za nejrůznější akční a speciální slevy u obchodníků zapojených do cashback programu. Jeden SP má potom při uplatnění hodnotu 160 - 320 Kč, což představuje vaši slevu. Za každých 1280 Kč utracených u nás tedy zaplatíte o 160 - 320 Kč méně u některého ze stovek partnerů. Díky bodům u nás získáte 15,5% až 28%.

2% CashBack a 2,5 Shopping Points (při nákupu 3200kč) = 64kč CB + (2,5 SP x až 320kč = 800kč ) což je až 864kč z nákupu zboží v hodnotě 3200kč

Kompletní přehled aktuálních akcí najdete opět na Vaší osobní webové stránce.

Přihlašovací údaje vám pro aktivaci CB karty budou zaslány SMS nebo e-mailem. 

Po registraci získáte své ID, které stačí zadat do pozdnámky k objednávce.